FÅTÖLJ, "Hunter", Torbjörn Afdal, Stranda Industri för Bruksbo, Norge, 1960/1970-tal.

Lövträ. Armlän av läder. Lös skinnklädd djuphäftad plymå.

Repor och märken. Klädsel med några repor och fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK