451168

VAS, glas Sven Erik Skawonius, Kosta 1949.

Klarglas med slipad dekor av träd. Signerad Skawonius Kosta 1949 unik. Höjd 18 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK