SKÅP, allmoge, delvis 17/1800-tal.

Målat. Överdel med rakt krön och 2 dörrar med bakomliggande hyllplan och skedhylla. Underdel 2 dörrar med bakomliggande hyllplan.
Bredd ca 108 cm. Djup ca 38 cm. Höjd ca 198 cm. Nyckel finns.

Kompletterad. Renoverad. Slitage. Spricka.

Lähtöhinta
6 000 SEK