SÄNGBORD, ett par, art deco-stil, 1900-talets andra hälft.

Vitamålade. Svart skiva i glas. En låda i fronten. Längd 42, djup 37, höjd 52.

Bruksslitage. Märken och repor. Senare bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK