451925

ARMBANDSUR, 18 k guld, Rolex Oyster Perpetual, Datejust, Superlative Chronometer.

Urtavla med förgyllt stavindex, sekundvisare och datumfönster. Diameter 36 mm. Armbandet med viklås, omkrets ca 21 cm. Registerd Design 1601, 5069058.

Några mindre repor. Armbandet med stretch.

Lähtöhinta
48 000 SEK