KLÄDSKÅP, industrimodell, 1950-tal.

Grönlackerat. Dörr i plåt, stomme i masonit. Ett hänglås medföljer. Bredd ca 31, djup ca 49, höjd 189 cm.

.

Slitage, bucklad, rost. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK