SYBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Fanerad med olika träslag. Uppfällbar skiva med blomsterdekor, invändigt med spegel och fackinredning. Längd 50, bredd 39, höjd 73 cm. Nyckel finns.

Fanérbortfall, ställvis blekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 800 SEK