MATGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bord samt fyra stolar. Skuren dekor, bronserade detaljer, två iläggsskivor. Bordets mått 110, höjd 73 cm. Iläggsskivor bredd 45 cm, bordets totala längd 200 cm.

Bruksslitage, repor, stötmärken, klädsel med fläckar, iläggsskivor med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK