453618

ARMBANDSUR, 18K guld med briljantslipade diamanter ca 0,60ct, Bernard Sylvain, Paris. Vikt ca 56g.

Boett i 18k guld. Automatisk. Vit urtavla med arabiska siffror, diamater ca 22,5mm. Safirglas. Guldarmband med handgjord länk. Modell Déposé. Numrerad nr. 040. Längd ca 18cm. Originaletui.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
12 000 SEK