SKÅP, Sydeuropa, barockstil, 1800-tal, delvis äldre delar.

Valnöt. Rikligt skuren dekor av figurer. Infällda målningar.

Slitage. Sprickor. Skador. Senare bakstycke. Bredd 145. Djup 60. Höjd 200 cm.

Lähtöhinta
40 000 SEK