454041

Bertil Vallien

(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)
Bertil Vallien
(Ruotsi, Syntymävuosi 1938)

LJUSSTAKAR, 4 st, glas, "Tower", Bertil Vallien, Kosta Boda.

Klarglas med lös ljusmanschett i lackerad metall. Olika storlek. Två etikettmärkta. Höjd ca 31-38 cm.

Slitage, repor och smärre nagg. Tre lagade. Tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet