GÅSTOL, 1940/50-tal.

GÅSTOL, 1940/50-tal.

För barn. Järnstomme med rött hölje, gummiförsedda hjul. Trä sits. Höjd 41 cm.

Slitage. Rost. Hjul med avskavt gummi.

Lähtöhinta
1 500 SEK