PARAPLYSTÄLL OCH VISITKORTSHÅLLARE, två delar, mässing, bla Lombard England. 1900-talets andra hälft.

Paraplyställ, mässing, rutdekor, märkt Lombard England, höjd 44cm. Visitkortshållare, mässing, svartlackerad med gjutjärnsfot, höjd 62cm.

Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
1 200 SEK