SCHATULL, lackerat trä. Qing dynastin, 1800-tal.

Invändig låda samt utdragbar hurts med inredning. Dekor i guld av figurscen. Mått 36x25x16 cm.

Skador, slitage, defekter.

Lähtöhinta
1 500 SEK