LJUSSTAKAR, två snarlika, mässing, Holland 1600/1700-tal.

Balusterformat skaft. Höjd 18 cm.

Slitage, repor, en med smärre kantskada, smärre bucklor.

Lähtöhinta
4 500 SEK