LJUSSTAKAR, ett par, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1955.

Höjd 25 cm. Fylld fot.

Sedvanligt ytslitage. En fot där fyllningen har börjat sippra ut.

Alkuperä - Provenienssi

Familjen Wicander, Harpsunds herrgård.

Lähtöhinta
2 500 SEK