454854

GARNITYR, 3 delar, silver och bergskristall, Mikimoto, Japan, 1953.

Collier med doserade stenar. Längd 37,5 cm. Armband, längd 17,5 cm. Örhängen med skruv. Diameter 17 mm. I originaletui.

Bruksslitage. Armbandet med skadat lås, säkerhetskedjans fäste med skada. Smärre skador och slitage. Smärre anlöpningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK