Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SLAKTKUBB, omkring 1900.

SLAKTKUBB, omkring 1900.

Kvadratisk, på svarvade ben. Längd ca 36, bredd ca 35,5, höjd ca 79 cm.

Bruksslitage, repor och nagg/stötskador. Möjligen renoverad.

Lähtöhinta
3 000 SEK