SERVISDELAR, 14 st, porslin, "Lökmönstret", Miessen, 1900-talets andra hälft.

6 koppar med fat, 6 assietter, sockerskål med lock, uppläggningsfat.

Bruksslitage, 2:a sortering

Lähtöhinta
2 000 SEK