SKRIVBORD, David Rosén, NK, och SKRIVBORDSSTOL.

Skrivbordet i teak . Rak form med två uppfällbara klaffar. Två lådor i sargen. Längd 130, bredd 80 och höjd 75 cm. Skrivbordsstol med svart konstskinn.

Smärre slitage. Smärre ringmärke, repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK