Michael Thonet

(Itävalta, 1796-1871)
Michael Thonet
(Itävalta, 1796-1871)

GUNGSTOL, Thonet. 1800/1900-tal.

Märkt. Böjträ, betsat, med rottingsits.

Slitage,repor, skador, sits med mindre skador och förstärkning.

Lähtöhinta
2 500 SEK