CAFÉBORD, 1900-talets första hälft.

Vinröd rund laminatskiva, konformat skaft i björk med randdekor, mässing, förkromad fot. Diameter 66 höjd 71 cm.

Slitage, ställvis kraftigt slitage, bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK