SKRIVSKÅP, England, 1900-talets andra hälft.

Fanserat med mahogny. Nedfällbar snedklaff med bakomliggande skrivinredning. Överdel med vitrin. Bredd 78. Djup 44. Höjd 188 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Mindre fanerskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK