455718

ARMRING, 18k guld och emalj. Totalvikt 96,6g.

I form av två gapande lejon. Otydliga stämplar, oidentifierad logo. Omkrets (innermått) 16cm. Ej öppningsbar, lätt fjädring. Fylld.

Mindre slitage. Fylld.

Lähtöhinta
20 000 SEK