CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, bok med litografi "Making Faces", båda signerade och numrerade 3/100, 1984.
"Masque", bladstorlek 24,5 x 20 cm. Band och kassett och i brun läderimitation. Bokband samt blad signerad och numrerad 3/100. Utgiven av Nationalmuseum/Liber.
Band och kassett med mindre skada. Missfärgning på titelblad.