SERVERINGSSKÅP, jugend, 1900-talets första hälft.

Målat. 2 dörrar. 2 lådor i sarg. Beslag av mässing. Bredd 102. Djup 52. Höjd 78 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Repor och märken. Sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK