TAKLAMPA, glas, 1900-talets mitt. Diameter 35 cm.

Stomme i mässing med tre ljusarmar. Ljusskärmar i frostat glas.

Bruksslitage, nagg samt något anlupen. Elektriska delar saknas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK