BORD, "AT 312". Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark, 1950/- 60-tal.

Skiva i teak med två utdragbara skivor, längd 50x2. Runda ben i ek. Brännmärkt. Längd 140, bredd 90, höjd 72.

Bruksslitage. Fläckar, repor, delvis blekt.

Lähtöhinta
8 000 SEK