TRÄDGÅRDSMÖBLER, 4 delar, 1900-tal.

Vitmålade. Bord. 3 karmstolar. Bordets längd 100. Bredd 60. Höjd 70 cm.

Senare målning. Snarlik ton. Slitage. Något instabila stolar.

Lähtöhinta
2 000 SEK