BÅLSKÅL, silver, John Samuel Hunt, London 1853. Ca 680 g.

Rik reliefdekor av växter, fåglar, rocaille. Diameter 25, höjd 11 cm.

Mindre repor och slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK