KISTA, allmoge, 1800-tal.

KISTA, allmoge, 1800-tal.

Polykrom bemålning. Längd 124, djup 61, höjd 69 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Delvis senare bemålning. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK