FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft.

Märkta GC, Grönstedts Cognacshus 1846. Skinn. Stomme av björk. Fast stoppad rygg och sits.

Fläckad klädsel. Slitage. Repor och märken. En fåtölj med mindre brännmärke i sits.

Lähtöhinta
4 000 SEK