TOILETTEBORD, mahogny, Danmark, 1800-talets andra hälft.

Oval spegel flankerad av lådor. Underdel med skåp och lådor. Längd 134, djup 48, höjd 172. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanerskador. Torrsprickor. Solblekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK