STOL, Sten Eller Rasmussen & Kai Lyngfeldt Larsen, Bovirke: Bo 33, 1900-talets andra hälft.

Glasfiber, på stomme av metall. Märkt.

Slitage, repor och nagg/mindre stötskador.

Lähtöhinta
2 000 SEK