BARSKÅP, orientalisk, omkring 1900-talets mitt.

Lövskåp, skuren dekor. Ett par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Uppfällbar överdel. Bredd 97, djup 46, höjd 88 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK