459099

RING, 14k vitguld med briljantslipade diamanter tot ca0,35ct. 2000-tal. Vikt ca4,4g.

Slät ring med tre rader infattade diamanter. Storlek 17/53,5.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK