TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, 1900-talets andra hälft.

Gavlar i aluminium samt sits och rygg i trä. Blåmålad. Längd 155 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, anlupen. Senare målning.

Lähtöhinta
2 000 SEK