BORD, Italien, 1800-slut.

BORD, Italien, 1800-slut.

Oktagonal, på balusterfot. Rik dekor av intarsia. Diameter ca 63, höjd ca 74 cm.

Slitage, repor och märken och mindre stötskador.

Lähtöhinta
3 000 SEK