HÄNGSKÅP, barock, 1700-tal.

HÄNGSKÅP, barock, 1700-tal.

Målad. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan. Uppsvängt krön. Bredd 63. Djup 35. Höjd 66 cm.

Senare målning. Lås saknas. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK