Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
459269

ARMRING, sterlingsilver med vit sten, Per Dåvik, Alton, 1973. Vikt 74,5g.

Öppen med bergkristall. Diameter ca5,5 cm.

Slitage. Sten med nagg samt lös i infattning.

Lähtöhinta
1 500 SEK