SOFFBORD. "Tema", Hans Johansson, Karl Andersson & Söner, 1900-talets slut.

Lösa glasskivor på hopfällbart underrede i mahogny. Diameter 85, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK