460176

ARMRING, 18k guld och stål, "B.Zero", Bulgari, Italien, ca2008.

18k rödguld och stål, märkt "Bulgari Bulgari" på båda sidor. Omkrets 19cm. Box och ytterkartong medföljer.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet i Stockholm.

Lähtöhinta
7 000 SEK