BORD, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Mahogny. Pelarfot med fyrdelad fotplatta. Fotavslutningar av mässing. Längd 116. Bredd 72. Höjd 75 cm.

Fläckad skiva. Delar av listverk saknas på skiva och fot. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK