SKÄNK, 1950-tal, Royal Board, Made in Sweden.

Ljust lackerat, räfflade fält på dörrar och två lådor. Två sektioner en med lådor och en med hyllplan. Bredd 113 djup 38 höjd 147 cm. Stämpelmärkt. Nyckel finns.

Slitage. Avslag. En nyckelbricka medföljer löst. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK