BORD, "Gamla Sverige", Åmells möbler, 1900-talets slut.

Halvmåneformat på kannelerade ben. Längd: 119 cm, Djup: 60 cm, Höjd: 73 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK