KARTOR, 2st, etsningar, 1700-tal.

Ur: "Suecia Antiqua et Hodierna". Bladstorlek 30 x 37,5 cm. Plåtstorlek 27 x 33 cm.

Oramade. Gulnade, fläckar, lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK