FÅTÖLJ, "Jetson 66", Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets tredje kvartal.

Orange textilklädsel på bärande väv, polerad rotofot.

Slitage ställvis hårt, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK