PARTI STEIFFDJUR, 10 st, Tyskland 1930-50-tal.

Bestående av Teddyli, rådjur, lamm, ekorre, zebra, hund, sköldpadda samt get. Samtliga med knapp förutom hunden och geten. Höjd ca 10-40 cm.

Smärre skador och slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK