STEIFFNALLE, 1910-20-tal.

STEIFFNALLE, 1910-20-tal.

Ljus plysch, kappögon, rörliga armar, ben och huvud. Knapp i vänster öra. Höjd 65 cm.

Slitage, ställvis hårt. Lagningar, hål senare klädda trampdynor.

Lähtöhinta
12 000 SEK