SIDEBOARD, "Herrgården", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Lackerat trä. Tre lådor samt tre skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 150, djup 39, höjd 97 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor samt fläckar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK